Z ostatniej chwili
: STOWARZYSZENIE "WOLNI I SOLIDARNI 1980 - 1989" ZAPRASZA NA PROMOCJĘ KSIĄŻKI PAWŁA PERCHELA I ROBERTA ADAMCZYKA "STARACHOWICKA ANTYKOMUNA NARODZINY SOLIDARNOŚCI" W DNIU 27 SIERPNIA O GODZ. 17:00 W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ PRZY UL. KOCHANOWSKIEGO 5.    ****     W DNIACH 28 – 30 SIERPNIA ODBĘDĄ SIĘ DNI STARACHOWIC. IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ NA STARACHOWICKIM RYNKU. WYSTĄPIĄ M.IN. THE CHANCE, JOSE TORREZ SLASA TROPICAL, ELEKTRYCZNE GITARY.     ****     DO 31 SIERPNIA KRYTA PŁYWALNIA BĘDZIE NIECZYNNA Z POWODU PRZERWY TECHNOLOGICZNEJ.    ****     W STARACHOWICACH N/N SPRAWCA WŁAMAŁ SIĘ DO JEDNEGO Z MIESZKAŃ W BLOKU, SKĄD DOKONAŁ KRADZIEŻY TELEWIZORA ORAZ SUBWOOFERA O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 ZŁOTYCH NA SZKODĘ WŁAŚCICIELA.text#0 KOMISJA MIĘDZYZAKŁADOWA NSZZ SOLIDARNOŚĆ W MAN TRUCKS & BUSES ZAPRASZA NA UROCZYSTOŚĆ ODSŁONIĘCIA TABLICY POŚWIĘCONEJ LEGENDARNEJ DZIAŁACZCE OPOZYCYJNEJ I ZWIĄZKOWEJ ANNIE WALENTYNOWICZ W DNIU 23 SIERPNIA O GODZ. 13:00 W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ TRÓJCY.     ****     W STARACHOWICACH NA TERENIE JEDNEJ Z FIRMY N/N SPRAWCA WŁAMAŁ SIĘ DO JEDNEJ Z SZAFEK SKĄD DOKONAŁ KRADZIEŻY WKRĘTARKI O WARTOŚCI 500 ZŁOTYCH.     ****     AUTOMOBILKLUB KIELECKI ODDZIAŁ W STARACHOWICACH ZAPRASZA SYMPATYKÓW SPORTU SAMOCHODOWEGO DO UDZIAŁU W KONKURSIE JAZDY SPORTOWEJ- STAROES- IV RUNDA. ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA ULICY BATALIONÓW CHŁOPSKICH ORAZ NA PLACU TARGOWYM PRZY UL. TARGOWEJ 23 SIERPNIA. POCZĄTEK GODZ. 10:30.    ****     MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI ZAPRASZA NA WERNISAŻ WYSTAWY „KAMIENNE PAPROCIE”, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 21 SIERPNIA 2015 O GODZ. 17:30 W WIEŻY CIŚNIEŃ.    ****     OD DNIA 26 SIERPNIA WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I DRÓG STAROSTA POWIATOWEGO W STARACHOWICACH PO ZAKOŃCZENIU REMONTU WRACA NA DOTYCHCZASOWE MIEJSCE. W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ PRZENIESIENIA URZĄDZEŃ KOMPUTEROWYCH, W DNIU 25 SIERPNIA 20 WYDZIAŁ BĘDZIE NIECZYNNY. OD WRZEŚNIA ZAINSTALOWANY ZOSTANIE SYSTEM KOLEJKOWY Z ZACHOWANIEM MOŻLIWOŚCI TELEFONICZNEGO UMÓWIENIA SIĘ NA KONKRETNY TERMIN.     ****     ZARZĄD POWIATU OGŁOSIŁ KONKURS NA ZASTĘPCĘ DYREKTORA POWIATOWEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ DO SPRAW MEDYCZNYCH. OFERTY MOŻNA SKŁADAĆ DO 24 SIERPNIA.    ****     DYREKTOR PCPR W STARACHOWICACH PRZYPOMINA, ŻE 31 SIERPNIA UPŁYWA TERMIN PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW W RAMACH MODUŁU I PILOTAŻOWEGO PROGRAMU PFRON „AKTYWNY SAMORZĄD”. W RAMACH PROGRAMU OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON KOSZTÓW: UZYSKANIA PRAWA JAZDY KATEGORII B; SZKOLENIA W ZAKRESIE OBSŁUGI SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO NABYTEGO W RAMACH PROGRAMU; UTRZYMANIA SPRAWNOŚCI TECHNICZNEJ POSIADANEGO WÓZKA INWALIDZKIEGO O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM; ZAKUPU PROTEZY KOŃCZYNY, W KTÓREJ ZASTOSOWANO NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE; UTRZYMANIA SPRAWNOŚCI TECHNICZNEJ POSIADANEJ PROTEZY KOŃCZYNY, W KTÓREJ ZASTOSOWANO NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE; POBYTU DZIECKA W ŻŁOBKU LUB PRZEDSZKOLU. W PRZYPADKU PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT POD NR TEL. 41 2748806 W. 23.  
Drukuj

Będą staże pracownicze

Data: . Opublikowany w Aktualności

Od 23 do 27 kwietnia lokalni przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o staże pracownicze do Powiatowego Urzędu Pracy. Jak informuje jednostka, będą one realizowane w ramach  projektu „Rynek pracy – ocean szans i możliwości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W pierwszej kolejności zatwierdzane będą wnioski przedsiębiorców, którzy zadeklarują dalsze zatrudnienie osób bezrobotnych.

 

Staże pracownicze wynosić będą 6 miesięcy, a będą z nich mogły skorzystać bezrobotne kobiety i mężczyźni, którzy nie uczestniczyli jeszcze w projekcie. Wnioski o przyznanie staży pracowniczych należy składać w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy w Starachowicach przy ul. Radomskiej 76 do 27 kwietnia włącznie. Aktualne druki wniosków oraz kryteria dotyczące organizacji stażu znajdują się na stronie internetowej www.pup-starachowice.pl.( red).

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.