Z ostatniej chwili
:      ***     W MINIONY WEEKEND NA JEDNYM Z PARKINGÓW NA TERENIE MIASTA NIEZNANY SPRAWCA DOSTAŁ SIĘ DO WLEWU PALIWA I Z SIEDMIU ZAPARKOWANYCH TAM POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH UKRADŁ OLEJ NAPĘDOWY O ŁĄCZNEJ ILOŚCI OKOŁO 550 LITRÓW O WARTOŚCI OKOŁO 2750 ZŁOTYCH.     ***     W PIĄTEK WIECZOREM NA ULICY OSTROWIECKIEJ DOSZŁO DO ŚMIERTELNEGO WYPADKU. 74-LETNI KIEROWCA SAMOCHODU POTRĄCIŁ 55-LETNIĄ KOBIETĘ. ZAŁOGA KARETKI PRÓBOWAŁA REANIMOWAĆ POTRĄCONĄ. NIESTETY, NIE UDAŁO SIĘ, ZMARŁA.     ***     W PIERWSZEJ KOLEJCE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ STAR STARACHOWICE ZREMISOWAŁ Z DRUŻYNĄ SPARTA DWIKOZY 2:2. BRAMKI DLA STARU: K. CHATYS 18', M. WITKOWSKI 61'.     ***     W SOBOTNIE POPOŁUDNIE W GMINIE BRODY W MIEJSCOWOŚCI RUDNIK NIETRZEŹWY KIERUJĄCY VOLKSWAGENEM GOLFEM 27-LATEK UDERZYŁ W AUTOBUS, A NASTĘPNIE W BUSA. KIEROWCA MIAŁ 0,6 PROMILA ALKOHOLU W WYDYCHANYM POWIETRZU.     ***     TADEUSZ SZCZEPAŃSKI I MONIKA WÓJCIK ZGŁOSILI SIĘ DO KONKURSU NA STANOWISKO DYREKTORA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO. KONKURS ZOSTAŁ UNIEWAŻNIONY NA SKUTEK BŁĘDU W DOKUMENTACJI KANDYDATÓW.     ***   ZARZĄD POWIATU STARACHOWICKIEGO OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA POWIATOWEGO ZAKŁADU AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W STYKOWIE. WYMAGANE DOKUMENTY NALEŻY SKŁADAĆ DO DNIA 18 SIERPNIA DO GODZ. 15:00 W SEKRETARIACIE STAROSTY POK. 114. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ STAROSTWA POWIATOWEGO.     ***    BIBLIOTEKA "NAD SKAŁKĄ" PRZY UL. STASZICA 9 ZAPRASZA W KAŻDĄ ŚRODĘ O GODZ. 11:00 DZIECI NA ZAJĘCIA WAKACYJNE. UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY.     ***     W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYM REMONTEM DRÓG NA TERENIE MIASTA SĄ UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA UL. SZKOLNEJ, MROZOWSKIEGO, 17-TEGO STYCZNIA I NOWOWIEJSKIEJ. RÓWNIEŻ ZAMKNIĘTY JEST NA DWA LUB TRZY TYGODNIE JEDNOKIERUNKOWY ODCINEK UL. MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO.     ***     
Drukuj

Będą staże pracownicze

Data: . Opublikowany w Aktualności

Od 23 do 27 kwietnia lokalni przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o staże pracownicze do Powiatowego Urzędu Pracy. Jak informuje jednostka, będą one realizowane w ramach  projektu „Rynek pracy – ocean szans i możliwości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W pierwszej kolejności zatwierdzane będą wnioski przedsiębiorców, którzy zadeklarują dalsze zatrudnienie osób bezrobotnych.

 

Staże pracownicze wynosić będą 6 miesięcy, a będą z nich mogły skorzystać bezrobotne kobiety i mężczyźni, którzy nie uczestniczyli jeszcze w projekcie. Wnioski o przyznanie staży pracowniczych należy składać w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy w Starachowicach przy ul. Radomskiej 76 do 27 kwietnia włącznie. Aktualne druki wniosków oraz kryteria dotyczące organizacji stażu znajdują się na stronie internetowej www.pup-starachowice.pl.( red).

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.