Z ostatniej chwili
:        ***     BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA W STARACHOWICACH - 24 KWIETNIA (GODZ. 09:00 - 17:00) I 25 KWIETNIA (GODZ. 09:00 - 15:00) NA BOISKU PRZY UL. SZKOLNEJ 14 BĘDZIE MOŻNA SKORZYSTAĆ Z BADANIA W "MAMMOBUSIE". PORADA JEST BEZPŁATNA DLA KOBIET MIĘDZY 50. A 69. ROKIEM ŻYCIA      ***       TRWAJĄ ZAPISY NA JUBILEUSZOWY RAJD MAJOWY ORGANIZOWANY PRZEZ PTTK      ***       GŁOSUJMY NA STARACHOWICKIE MUZEUM W KONKURSIE POLSKA PIĘKNIEJE NA STRONIE WWW.POLSKAPIEKNIEJE.GOV.PL     ***       URZĄD MIASTA PRZYPOMINA, ŻE 24 KWIETNIA NA PARKINGU BĘDZIE MOŻNA WYMIENIĆ MAKULATURĘ NA SADZONKI DRZEW  (WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL. 41 273 82 42)    ***         OD 12 KWIETNIA  W MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI TRWA  WYSTAWA HANAN PACHA BĘDĄCA FOTOGRAFICZNĄ DOKUMENTACJĄ WYPRAWY DO AMERYKI POŁUDNIOWEJ. JEDNYM Z AUTORÓW ZDJĘĆ JEST STARACHOWICZANIN MARIUSZ SZWUGIER.     *** ADMINISTRATOR TARGOWISKA MIEJSKIEGO PRZY UL. TARGOWEJ, INFORMUJE ŻE Z UWAGI NA TO, ŻE ŚWIĘTA 1 MAJA I 3 MAJA WYPADAJĄ W DNI USTAWOWO WOLNE OD PRACY, WPROWADZA SIĘ NASTĘPUJĄCE ZMIANY: TARG "CZWARTKOWY" ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 30 KWIETNIA (ŚRODA), TARG "SOBOTNI" ODBĘDZIE SIĘ 2 MAJA (PIĄTEK).     ***     KASIA GĘBOREK ZE STUDIA PIOSENKI STARACHOWICKIEGO CENTRUM KULTURY ZDOBYŁA 3 MIEJSCE W FESTIWALU "SCENA DLA CIEBIE 2014".      ***     NA ŚWIĘTYM KRZYŻU W KLASZTORZE OBLATÓW MISJONARZY ODBYŁ SIĘ REGIONALNY PRZEGLĄD PIEŚNI PASYJNEJ I POKUTNEJ. W IMPREZIE WZIĘŁO UDZIAŁ 20 UCZESTNIKÓW, WŚRÓD NICH BYŁY CHÓRY, ZESPOŁY WOKALNE, ZESPOŁY LUDOWE ORAZ SOLIŚCI. PIERWSZE MIEJSCE W KAT. SOLISTÓW ZDOBYŁ PIOTR KĘDZIORA. STARACHOWICZANIN WYKONAŁ DWIE AUTORSKIE KOMPOZYCJE DO PIEŚNI "DOBRANOC GŁOWO ŚWIĘTA" ORAZ "PŁACZCIE ANIELI".      ***     OŚMIORO KANDYDATÓW WYSTARTUJE W PRZEDTERMINOWYCH WYBORACH PREZYDENCKICH: SYLWESTER KWIECIEŃ - KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, MARZENA MARCZEWSKA - KWW NOWE STARACHOWICE, MARCIN POCHEĆ - KW NASZE-STARACHOWICE, ANDRZEJ PRUŚ - KWW PRAWORZĄDNI I SKUTECZNI, ELŻBIETA PRYCIAK - KW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE, ANDRZEJ SENDECKI - KWW ANDRZEJA SENDECKIEGO, BEATA STĄPOR - KWW STARACHOWICE BEZ UKŁADÓW, MAŁGORZATA SZLĘZAK - KWW MAŁGORZATY SZLĘZAK.     ***     PRZEDTERMINOWE WYBORY PREZYDENCKIE ODBĘDĄ SIĘ W NIEDZIELĘ 27 KWIETNIA.  

Wybory już w najbliższą niedzielę

Przypominamy że w 27 kwietnia odbędą się przedterminowe wybory Prezydenta Starachowic. Lokale wyborcze będą czynne przez cały dzień, od godziny 8:00 do 22:00.

Czytaj więcej

Śniadanie Wielkanocne z Posłem Krzysztofem Lipcem

Tradycyjnie tuż przed świętami Poseł na Sejm RP Krzysztof Lipiec i zaproszeni goście spotkali się w Starachowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W sobotni poranek przy wielkanocnym …

Czytaj więcej

Po raz kolejny mammobus przyjedzie do Starachowic

24 kwietnia w godzinach od 9:00 do 17:00 i 25 kwietnia w godzinach od 9:00 do 15:00 na boisku przy ul. Szkolnej 14 na …

Czytaj więcej

Konferencja prasowa Andrzeja Prusia

We wtorek na skwerze przy fontannie odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Praworządni i Skuteczni. Kandydatowi na prezydenta towarzyszył poseł Krzysztof Lipiec. Andrzej Pruś podsumował …

Czytaj więcej

Wybory już w najbliższą niedzielę

Śniadanie Wielkanocne z Posłem Krzysz

Po raz kolejny mammobus przyjedzie do S

Konferencja prasowa Andrzeja Prusia

Drukuj

Wiadomosci 2012.11-07

Data: . Opublikowany w Fakty Starachowickie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.